آموزشبازی

ترفند بازی پابجی موبایل 2023 که شما را حرفه ای می کند

ترفند بازی پابجی موبایل که با استفاده از این نکات و آموزش بازی موبایل پابجی PUBG Mobile شما می توانید با این موارد ۲۰۲۳ بازیکن حرفه ای شوید.

ترفند بازی پابجی موبایل
ترفند بازی پابجی موبایل

درباره بازی پابجی

PUBG Mobile یکی از محبوب‌ ترین و اعتیاد آورترین بازی‌ های جهان در سبک بتل رویال است که بیش از ۱ میلیارد دانلود و میلیون‌ها بازیکن فعال دارد.

برنده شدن در پابجی موبایل آسان نیست و نیاز به ترفند های پابجی دارد، زیرا در طول مسیر باید با چالش‌ ها و خطرات زیادی روبرو شوید.

این نکات و آموزش های پابجی موبایل برای مبتدیان بر اساس تجربه و تحقیقات بازیکنان و توصیه برخی از بهترین استریمرهای پابجی موبایل بدست آمده است.

که با رعایت آن‌ ها می‌ توانید بر بازی PUBG Mobile مسلط شده و از بازی پابجی روی گوشی لذت بیشتری ببرید. با ترفند های پابجی موبایل برای حرفه ای شدن همراه دیجیاتک باشید.

ترفند بازی پابجی موبایل

در این مقاله از دیجیاتک، ما برخی از مهم‌ترین ترفند های پابجی موبایل جدید مانند نحوه انتخاب مکان فرود، نحوه لوت کردن موثر، آموزش شلیک دقیق، نحوه استفاده موثر از استتارها، چگونگی کار تیمی و بسیاری موارد دیگر را آموزش خواهیم داد.

ترفند بازی پابجی موبایل
ترفند بازی پابجی موبایل

سلاح‌ ها، زره‌ ها و آیتم‌ های سلامتی را در اولویت بگذارید

هنگامی که روی زمین فرود آمدید، نخستین اولویت شما این است که با دیگران وارد درگیری نشوید. باید در اسرع وقت یک اسلحه و آرمور پیدا کنید و سپس در حین حرکت به دنبال لوت بیشتری باشید.

همچنین می‌بایست مراقب فضای در دسترس خود باشید و اقلام غیر ضروری را رها کنید تا فضا برای آیتم‌های مفیدتر باز شود. مهم ترین آیتم‌هایی که باید در پابجی موبایل داشته باشید عبارتند از: اسلحه، آرمور، کلاه، کوله پشتی، کیت دارو، بانداژ، نوشیدنی انرژی زا و نارنجک.

محل فرود را با دقت انتخاب و از مناطق شلوغ دوری کنید

ممکن است بخواهید بهترین نقاط Loot را در نقشه بازی هدف بگیرید و ابتدای بازی در آن جا فرود بیایید. اما تا حد امکان از بازیکنان دیگر دوری کنید.

برخی از مناطقی که به طور معمول بهترین سلاح‌ها و آرمورها را در اختیار دارند، مدرسه، پایگاه نظامی، نیروگاه، یا شهرهای مختلف درون نقشه هستند.

با این حال، این مناطق بخاطر لوت زیاد احتمالاً دشمنان بیشتری را به خود جذب می‌کنند؛ بنابراین پس از فرود باید برای مبارزه آماده باشید.

از طرف دیگر، می‌ توانید در منطقه‌ ای خلوت فرود آمده و با خیال راحت‌ تری غارت کنید.

در این صورت با کوچک‌ تر شدن Zone، ممکن است مجبور شوید برای رسیدن به منطقه امن مسافت بیشتری طی کنید.

ترفند بازی پابجی موبایل
ترفند بازی پابجی موبایل

به دشمنان از دور تیراندازی نکنید و سلاح مناسب بردارید

تیراندازی به دشمنانی که خیلی دور هستند تنها موقعیت شما را آشکار کرده و مهماتتان را هدر می‌ دهد.

یکی از نکات بازی پابجی موبایل اینجاست که فقط زمانی باید شلیک کنید که شلیک دقیق بوده و شانس بالایی برای اصابت به هدف داشته باشد.

همچنین باید بسته به مسافت و محیط، بین سلاح‌های مختلف جابجا شوید.

به عنوان مثال، تفنگ‌های Assault rifle برای نبردهای میان برد و دوربرد مناسب هستند، در حالیکه تفنگ‌های شات گان و SMG برای نبردهای نزدیک بهتر هستند. همچنین می‌توانید از تفنگ‌های تک تیرانداز برای از پا در آوردن دشمنان از راه دور استفاده کنید؛ برای کار با اسنایپر مطمئن شوید که موقعیت خوبی داشته و از صدا خفه‌کن استفاده کنید.

مراقب Zone و نقشه باشید و از وسایل نقلیه استفاده کنید

نقشه بهترین دوست شما در بازی PUBG Mobile است و نقشی مانند رمز های پابجی دارد، زیرا به شما نشان می‌دهد که منطقه امن کجاست، دشمنان کجا هستند (اگر شلیک کنند یا کشته شوند)، کجا دراپ هست و وسایل نقلیه کجا هستند.

همیشه باید نقشه را مرتب بررسی کنید و حرکات خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی کنید.

همچنین باید سعی کنید در داخل یا نزدیک منطقه امن بمانید، زیرا ماندن در بیرون از Zone به مرور زمان به سلامتی بازیکن شما آسیب می رساند.

اگر نیاز دارید مسافت‌های طولانی را به سرعت طی کنید، می‌توانید از وسایل نقلیه‌ای مانند اتومبیل، موتور سیکلت، قایق یا حتی گلایدر استفاده کنید. با این حال، مراقب باشید زیرا وسایل نقلیه سر و صدای زیادی ایجاد می‌کنند و می توانند توجه سایر بازیکنان را به خود جلب کنند.

یکی از ترفند های پابجی موبایل که پروگیمرها از آن استفاده می‌ کنند، به حرکت انداختن ماشین‌ ها برای پرت کردن حواس دشمنان است.

استتار کنید و با Lean کردن کمتر جلب توجه کنید

یکی از بهترین رمز های پابجی و از جمله ترفند بازی پابجی موبایل ۲۰۲۳، دانستن نحوه استفاده موثر از پوشش است.

همیشه باید سعی کنید هنگام درگیر شدن با دشمنان یا احیای جان بازیکن خودی، یک نقطه خوب برای پنهان شدن در پشت آن پیدا کنید.

همچنین باید از عملکرد Lean (با ضربه زدن روی دکمه‌های سمت چپ و راست دکمه تارگت) برای نگاه کردن از گوشه‌های موانع، بدون قرار گرفتن بیش از حد بدن خود در معرض دید استفاده کنید.

به این ترتیب می‌توانید به سمت دشمنان شلیک کرده و در عین حال احتمال تیر خوردن خود را به حداقل برسانید.

ترفند بازی پابجی موبایل
ترفند بازی پابجی موبایل

به هم‌ تیمی‌ های خود کمک کنید

اگر در حالت تیمی بازی می‌کنید، کار تیمی برای بقا و پیروزی ضروری است این یکی دیگر از ترفند بازی پابجی موبایل ۲۰۲۳ است.

شما باید با استفاده از چت صوتی یا گزینه‌های چت سریع با هم تیمی‌های خود ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مفیدی مانند مکان‌های دشمن، مکان‌های لوت یا هشدارهای خطر را در اختیار آن‌ها قرار دهید

از طرفی اگر آن‌ها بیشتر از شما به آیتم خاصی مانند مهمات، اسکوپ یا بانداژ نیاز دارند، به آن‌ها بدید و آتیم‌های خود را در تیم به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، اگر هم تیمی‌های شما توسط تیم‌های حریف به زمین افتادند، همیشه سعی کنید آن‌ها را احیا کنید (مگر اینکه خیلی خطرناک یا غیرممکن باشد).

ریسک‌ های بی دلیل نپذیرید و عاقلانه بازی کنید

PUBG Mobile یک بازی برای بقا است، نه یک بازی مولتی پلیر. در حالی که کشتن دشمنان می تواند رضایت بخش بوده و پاداش خوبی داشته باشد، می تواند خطرناک و پرهزینه نیز باشد.

همیشه باید مزایا و معایب درگیر شدن با دشمن یا دنبال کردن حمله به یک تیم را بسنجید.

گاهی اوقات بهتر است از درگیری اجتناب کرده یا حین تیراندازی عقب نشینی کنید تا اینکه جان خود یا هم تیمی‌هایتان را به خطر بیندازید.

همچنین باید از محیط اطراف خود آگاه باشید و از قرار گرفتن در معرض خطرات غیرضروری مانند مناطق قرمز (محل سقوط بمب ها)، پل ها (جایی که افراد کمپر منتظر طعمه هستند) یا زمین‌های باز (محلی که تک تیراندازها در کمین هستند) خودداری نمایید.

با هم تیمی‌ های خود ارتباط برقرار کنید

ارتباط در هر بازی تیمی، به خصوص در PUBG Mobile که هماهنگی و همکاری برای موفقیت حیاتی است، نقش پررنگی دارد.

هب عنوان یکی از نکات بازی پابجی همیشه باید با استفاده از ویژگی چت صوتی (با ضربه زدن روی دکمه میکروفون در گوشه سمت راست بالا) یا ویژگی چت سریع (با ضربه زدن روی دکمه چت در سمت چپ صفحه) با هم تیمی‌های خود در تماس باشید.

شما می‌توانید از این ویژگی ها برای ارائه اطلاعات مفید مانند مکان های دشمن، مکان های غارت یا هشدارهای خطر به هم تیمی های خود استفاده کنید.

همچنین باید به صحبت های هم تیمی های خود گوش داده و در صورت منطقی و مفید بودن، دستورالعمل ها یا پیشنهادات آن‌ها را دنبال کنید.

ترفند بازی پابجی موبایل
ترفند بازی پابجی موبایل

با Royale Pass جوایز اضافی بگیرید

PUBG Mobile تنها محدود به زنده ماندن در یک نقشه نیست؛

بلکه جای پیشرفت و ارتقاء نیز دارد.

می‌توانید با بازی کردن و انجام مأموریت‌ها، حساب خود را Level Up کرده و پاداش‌های مختلفی مانند لباس‌ها، اسکین‌ها، ایموت‌ها و موارد دیگر را باز کنید.

از جمله بهترین نکات بازی پابجی موبایل می‌توان به گستردگی اسکین‌های آن اشاره کرد.

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب جوایز، خرید Royale Pass است. این سیزن پس به شما امکان می‌دهد

به مأموریت‌ها، آیتم‌ها و مزایای انحصاری پابجی موبایل دسترسی داشته باشید.

رویال پس انواع مختلفی داشته و خرید آن مقدار مشخصی از پول بازی را نیاز دارد.

همچنین می‌توانید با تکمیل دستاوردهای خاص یا با خرید آن‌ها با پول واقعی، UC کسب کنید.

با انجام مأموریت‌های روزانه و هفتگی، می‌توانید RP (امتیاز رویال) را به دست آورید که رتبه Royale Pass شما را افزایش داده و جایزه‌های بیشتری را باز می‌کند.

حساسیت جابجایی بازیکن را تنظیم کنید

از جمله نکات و ترفندهای pubg پیشرفته تنظیم حساسیت دوربین است. داشتن حساسیت (Sensitivity) مناسب می‌تواند تفاوت بزرگی در بازی کردن شما ایجاد کند.

برای تغییر این ویژگی می‌بایست وارد تنظیمات pubg شوید.

در تنظیمات حرکت پابجی می‌توانید حساسیت متفاوتی برای دوربین، ADS (هدف دید پایین) و ژیروسکوپ (برای استفاده از سنسور گوشی بجای دکمه) وجود دارد.

هر کدام دارای اسلایدرهای مختلفی برای محدوده‌ها و نماهای دوربین متفاوت هستند.

ممکن است در ابتدا تنظیم آن کمی سخت به نظر برسد، اما می‌توانید یک تنظیم کلی را انتخاب کنید که در تصویر زیر موجود است.

در نهایت، می‌ توانید آن‌ ها را با عادت کردن به کنترل بازی، شخصی‌ سازی کنید.

جمع بندی

در این مطلب از دیجیاتک سعی کردیم بروزترین و بهترین ترفند های بازی پابجی موبایل pubg 2023 را برای حرفه ای تر شدن شما آورده باشیم.

با شناخت درست ترفند های تنظیمات پابجی موبایل و تمرین کردن برای بهبود مهارت نشانه‌ گیری، می‌توان به مرور زمان به یک حرفه‌ ای در پابجی موبایل تبدیل شد.

اگر شما هم خودتان ترفندی دارید که دوس دارید دیگران از آن استفاده کنند در بخش نظرات این مطلب ارسال کنیم تا منتشر شود.

چطوری توی بازی پابجی PUBG تعداد کشته های بیشتری بدست بیارم؟

آشنایی درست با نقشه‌ های بازی و مکان‌ هایی که می‌ توان مخفی شد، در کنار نشانه‌ گیری درست شما را قادر می‌ سازد تعداد Kill های بیشتری بدست آوردید.

چطوری میتونم توی بازی پابجی PUBG Mobile به راحتی برنده بشم؟

دانستن نکات و ترفند بازی پابجی موبایل ۲۰۲۳ پیشرفته به شما کمک می‌ کند دید بهتری از محیط و امکانات بازی داشته باشید.

از این رو با مدتی بازی کردن و کسب مهارت کافی، می‌ توانید به راحتی از برتری‌ های این ترفندها استفاده کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا